Ripper Seeds – CRIMINAL+ | Feminizovaná semínka konopí

Criminal+ je pravý konopný darebák, který umí uštědřit opravdu silný úder. Už původní odrůda Criminal byla skvělá a velice oblíbená, ale pěstitelé ze SeedBanky Ripper Seeds se s pouhým dobrým výsledkem nespokojili, a tak zkřížili původní Criminal s elitním klonem odrůdy Double Glock.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Criminal+ od Ripper Seeds jsou pravý konopný darebák, který umí uštědřit opravdu silný úder. Už původní odrůda byla skvělá a velice oblíbená, ale pěstitelé ze SeedBanky Ripper Seeds se s pouhým dobrým výsledkem nespokojili, a tak zkřížili původní Critical Mass s elitním klonem odrůdy Double Glock (80% indika / 20% sativa).

Výsledkem je vylepšená verze Criminal+, která dokáže vyprodukovat parádní výnosy, přestože kvete pouhých 55 dní. Je to pravděpodobně nejproduktivnější a nejrychlejší indika z jejich katalogu.

Toto konopí se snadno pěstuje a vyvíjí úžasné velké žlutozelené palice. Když tyto palice řádně vysušíte, mají sladce ovocnou chuť. Při kouření vyvolávají velmi silný efekt s převážně relaxačním účinkem.

Semínka marihuany Criminal Ripper Seeds jsou výrobrný pro relaxaci a odpočinek po těžkém pracovním dni, která se však dobře hodí i na party nebo k posezení s přáteli, protože vás bude nutit mluvit o trochu víc než obvykle.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Ospalý, Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena Resins Copa Catalunya Grows 2014 Amateur
  • 2. cena concentrates Copa Catalunya Grows 2014 Professional
  • 3. cena Resinas Indoor Bio Beatulo Cup 2012
  • 3. cena Indoor Bio Copa Catalunya Grows Amateur Cup 2012

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!