Big Buddha Seeds – SILVER CHEESE | Feminizované semínka konopí

Big Buddha Seeds – SILVER CHEESE | Feminizované semínka konopí

Silver Cheese (Stříbrný sýr) od SeedBanky Big Buddha Seeds je sativa-dominantní odrůda feminizovaného konopí, která v sobě slučuje nejlepší vlastnosti dvou takřka legendárních odrůd – Super Silver Haze a Big Buddha Cheese, které získaly hned několik ocenění v konopných soutěžích. Semínka tohoto konopného zázraku vám vyprodukují nádherné rostliny s obrovskou psychoaktivní silou a velice chutnou chutí.

999 1539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Silver Cheese (Stříbrný sýr) od SeedBanky Big Buddha Seeds je sativa-dominantní odrůda feminizovaného konopí. Slučuje v sobě nejlepší vlastnosti dvou takřka legendárních odrůd – Super Silver Haze a Big Buddha Cheese. Získaly hned několik ocenění v konopných soutěžích. Semínka tohoto konopného zázraku vám vyprodukují nádherné rostliny s obrovskou psychoaktivní silou a velice chutnou chutí.

Je to rychle-rostoucí hybrid, který v interiéru kvete 9 až 11 týdnů a pokud si ho zasadíte venku na dobře prosluněné místo. Bude připraven ke sklizni již začátkem října. Roste do tvaru jedle s dlouhými bočními větvemi a vyrůstá do značně vysoké výšky.

Díky svým výjimečným rodičům má Silver Cheese opravdu výbornou vůni i chuť, ve které se mísí klasické tóny Haze s ovocnými a kořenitými nuancemi zrajícího síra. Vyvolává jasně stimulující, psychedelický a cerebrální efekt, který ale doprovází také intenzivní relaxační účinek.

Pěstitelé z Big Buddha Seeds pracovali na této výjimečné genetice několik let, ale nakonec, po mnoha rozsáhlých výzkumech, se jim podařilo vypěstovat tuto parádní genetiku, kterou ocení i zkušení pěstitelé.

Rodokmen : SUPER SILVER HAZE x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Genetika : 25% INDICA – 75% SATIVA

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!