Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

StarRyder : špičkové samonakvétací Holandské konopí

Semínka konopí StarRyder jsou výsledkem společného projektu šlechtitelských společností Dutch Passion a Joint Doctor. Jejich vzájemná spolupráce se zaměřila na vývoj tohoto vynikající samonakvétací odrůdy a probíhala několik let.

Během této spolupráce provedli pečlivou hybridizaci výjimečného klonu Isis od Dutch Passion, který se vyznačuje prvotřídním účinkem, s jedním z nejlepších samonakvétacích kmenů LowRyder. Výsledkem je velmi silná samonakvétací odrůda, která je ze 70 procent Indica, 25 procent Sativa, 5 procent Ruderaliss a má vysoký obsah THC (od 15 do 19 procent).

První část jména StarRyder označuje vynikající kvalitu, neboť tento kmen je skutečně „Star“. Druhá část souvisí s průkopnickou společností Joint Doctor, která vytvořila původní odrůdu LowRyder.

Chuť a účinek

StarRyder : špičková samonakvétací Holandská marihuana StarRyder má velmi sladkou, jemnou a příjemnou chuť, která připomíná ananas.

Také má na samonakvétací odrůdu až překvapivě silný efekt, který nastupuje skoro okamžitě po prvním „Hitu“ a navozuje širokou škálu cerebrálních i fyzických účinků.

Nejčastěji navozuje silně povznášející a inspirativní účinek, který své konzumenty často nutí ke smíchu. Celkově by se jeho efekt dal popsat jako špičkový.

Pěstění

StarRyder : špičková samonakvétací Holandská marihuana StarRyder je poměrně odolná odrůda konopí, která se lehce pěstuje a hodí se jak pro pěstování uvnitř, tak i venku. Proto se také hodí i pro nezkušené pěstitele.

Roste do tvaru kompaktního vánočního stromku, tvoří velké palice, které jsou hojně pokryty velice lepkavou pryskyřicí a dosahuje výšky zhruba 60 cm.

Jeho výnos u průměrného pěstitele činí 60 až 100 gramů na rostlinu, ale zkušení pěstitelé samonakvétacích kmenů mohou bez větších obtíží dosáhnout výnosu nad 100 gramů na rostlinu, při pěstování v zemi nebo v kokosovém substrátu.

V případě použití hydroponie, jako je DWC (Deep Water Culture), mohou ti nejlepší pěstitelé dosáhnout výnosu i nad 200 gramů na rostlinu, přičemž rostlina může v tomto případě dosáhnout výšky zhruba 1 metru.

Životní cyklus StarRyderu trvá deset až dvanáct týdnů.

Tip: Kvalitní semínka této perfektní samonakvétací odrůdy si můžete zakoupit na následujícím odkazu.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!