Sumo Seeds – SUMO’S BIG BUD | Feminizované semínka konopí

Sumo’s Big Bud je parádní, indica dominantní konopná odrůda, která produkuje krásné a masivní palice, přesně jak naznačuje její název. Stejně jako pravý Sumo zápasník, má i Sumo’s Big Bud obrovské a kompaktní palice a dech beroucí sílu. Tato výjimečná semínka konopí se mohou pěstovat venku i uvnitř, mají krátkou dobu květu (7-8 týdnů) a dokáží vyprodukovat 750-900 gramů vysoce kvalitního konopí na jednu rostlinu.

541 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sumo’s Big Bud Sumo Seeds je parádní, indica dominantní konopná odrůda. Produkuje krásné a masivní palice, přesně jak naznačuje její název.

Konopná semínka odrůdy Big Bud jsou pro svůj obrovský výnos velmi dobře známé snad všem komerčním pěstitelům. Původně byla vyvinuta ve Spojených státech, ale po začátku konopné prohibice byla přenesena do Nizozemska. Holandským pěstitelům se podařilo tato původní semínka vylepšit do té míry, že se do dnes řadí mezi nejvýnosnější konopné odrůdy na světě.

Odrůda Sumo’s Big Bud vznikla křížením slavného Big Budu s New Big Budhem (kříženec The Old Afghani, Skunku #1 a Northern Light hybridu).

Stejně jako pravý Sumo zápasník, má i tato odroda obrovské a kompaktní palice a dech beroucí sílu.

Tato výjimečná semínka konopí se mohou pěstovat venku i uvnitř. Mají krátkou dobu květu (7-8 týdnů) a dokáží vyprodukovat 750-900 gramů vysoce kvalitního konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 900 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!