Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Teraformace marsu je nyní možná s použitím nové odrůdy konopí

Teraformovat (Pozemštovat) Mars je nyní možné díky nové odrůdě konopí přímo z laboratoří NASA . Již se plánuje cesta

Přinášíme exkluzivní informaci a rozhovor s Dr. Zelenkou. Dr. Zelenka je jedním z našich krajanů, který pracuje na tomto projektu dlouhé roky a podělil se s náma o tuto fantastickou zprávu jako vůbec prvním!

Nemáme slov a jsme plní nadšení. Hurá na to.

Doktore. Děkujeme, že jste nám umožnil tento rozhovor a těšíme se na nové informace! Řekněte nám něco o vašem výzkumu.

Vyvinuli jsme novou odrůdu cannabis sativa, která nám ve zkratce umožní osídlit v blízké budoucnosti Mars. Díky menším změnám v buněčné struktuře konopí se nám podařilo vyvinout velmi zajímavé konopí, které jsme nazvali Cannabis Aurealis. Předně. Naše konopí produkuje mnoho O2 (kyslík) a vydrží velmi studené teploty, které panují na planetě Mars. Nová odrůda je celkově velmi odolná i co se týká živin, zejména Argonu, který ve spojení s oxidem uhličitým přetváří na kyslík. Roste velmi rychle i za špatných světelných podmínek a dokáže velmi efektivně extrahovat atmosferickou vlhkost ze svého okolí.

Díky tomu dojde k velmi rychlé teraformaci Marsu a jeho budoucímu osídlení.

Semínka konopí Aurealis máme již nachystána a budou rozeseta po celé planetě Mars v rámci projektu InSight, která odstartuje již v květnu!

Z oběžné dráhy shodí velké množství speciálních kapslí obsahujících semínka konopí Aurealis, které mají za úkol ochránit semena po čas pádu skrz atmosféru na povrch Marsu.

Co se stane pak?

Zázrak a síla přírody udělá zbytek. Ve zkratce. Jakmile semínka zakoření a vyrostou, začnou se dále množit. Nepotřebujeme  včely, našim potřebám pro opylení postačí silnější větrné podmínky na rudé planetě. Jakmile se konopí rozšíří po celé ploše začne generovat značné množství kyslíku. Zároveň dojde k další regulaci tlaku a změny podnebí, včetně zvýšení teploty díky změnám poměrů plynů v atmosféře.

Proč zrovna konopí?

Konopí díky své ohromné síle a rychlosti růstu máme všichni rádi. Tady v NASA experimentujeme s konopím již přes dekádu. Budoucím osadníkům také bude sloužit jako velmi potřebná surovina. Z konopí lze vyrábět nejrůznější věci, semínka jsou velmi chutná a jsou zdrojem mnohých živin a energie. Mars již nebude rudou planetou, ale planetou konopnou (smích)

Kdy bude Rudá planeta přetvořena?

Během 50 let.

Co další život?

Na Mars pak v rámci dalších misí, přemístíme veškerý pozemský život z naší rodné planety. Předpokládáme, že prvotní kolonie, budou v oblastech polárních čepiček Marsu, jelikož se pod zmrzlým oxidem uhličitý nacházejí velké zásoby vody.

Vyrostou vaše semena konopí i tady na zemi?

Zcela určitě a rostlinám se daří velmi dobře i na naší planetě (smích). Pro některé výhodou a pro některé naopak nevýhodou může být velmi vysoký obsah účinných látek (Tetrahydrocannabinolu) v rostlinách. Díky své odolnosti a dalším vlastnostem se toto konopí zcela určitě stane podstatnou strategickou surovinou i zde na Zemi.

Semena této odrůdy dáme světu k dispozici jen, co uspokojíme množstevní potřeby mise InSight, která startuje na Mars zasít semena již v květnu!

Již na přelomu června, července si budete moci tyto semena koupit přímo z naší semenné banky NASA pod označením Aurealis v množství 3-5-10ks semen za velmi příjemné ceny. Semena budou prozatím regulérní, neboť feminizovaná semínka by nevyhovovala našemu záměru. Nicméně v budoucnosti dle zájmu veřejnosti můžeme nabídnout i semena feminizovaná.

Zdá se to neuvěřitelné

Ve středověku by jste také asi nevěřili, kdyby vám někdo vykládal o budoucnosti a všech možností, které dnes máme. Naše mysl nám nesmí stát v cestě naší fantazii a představivosti.

zdroj. NASA prof, dr. Zelenka 1.4.2018

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!