Dnes jsme si pro vás připravili článek o tom, že už i vědecká obec přišla na to, že konopí dokáže léčit rakovinu. A to úspěšně !

Nejnovější lékařská studie potvrdila to, o čem se snaží zastánci marihuany coby léku přesvědčit ostatní již dlouhé roky. Podle studie totiž léčba konopím zvládne zničit rakovinné buňky a snížit růst ostatních zhoubných.

Článek o tomto postupném úspěchu byl publikovaný v časopise Molecular Cancer Terapie. Vědci prováděli novou studii u myší, u kterých bylo zjištěno, že v kombinaci s radiační léčbou pomohlo konopí účinně zmenšit jeden z nejagresivnějších nádorů na mozku. Smrtící forma rakoviny mozku při léčbě kombinací záření a dvou různých sloučenin marihuany, známých jako kanabinoidy, se zastavila a dokonce zmenšila nádory na jednu desetiny původní velikosti!

„Ukázalo se, že kanabinleceni-rakoviny-pomoci-konopi-cbd-growmartoidy by mohly hrát v léčbě jednoho z nejagresivnějších typů rakoviny opravdu důležitou roli,“ nechal se slyšet Dr. Wai Liu, jeden z hlavních autorů studie. Liu a jeho kolegové zkoumali myši, které byly infikovány gliomy a následně léčeny ozařováním samostatně nebo v kombinaci s různými úrovněmi dvou sloučenin konopí: THC, psychoaktivní sloučeninou spojenou s omamnými stavy, a CBD, který nemá vedlejší psychoaktivní vedlejší účinky.fenixovy-slzy-proti-rakovine-growmart

Tým vědců také zjistil, že nádory se lépe léčily nízkými dávkami jak THC, tak CBD, které pozitivně působily při ozařování. Vědci také uvedli, že nízké dávky THC a CBD měly podobný účinek jako velké dávky látek při radiační léčbě, což je pozoruhodné, protože to znamená, že pacienti mohou v konečném důsledku zaznamenat méně vedlejších účinků.

Zatímco výzkum terapeutických účinků těchto látek byl omezen, tým vědců z Velké Británie v loňském roce odhalil, že kombinace šesti různých vyčištěných kanabinoidů může zabíjet rakovinné buňky u jedinců s leukémií. Zároveň bylo prokázáno, že THC dokáže snížit velikost dalších rakovinných nádorů nebo zastavit šíření HIV.

Navzdory těmto dostupným studiím je marihuana stále klasifikována jako droga, což znamená, že vlády se domnívají, že nemá žádnou lékařskou hodnotu !!!

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Více informací právě zde.

zdroj: iprima.cz

3 komentáře

 1. Zdravím, ja mám známu, čo sa pomocou konope skutočne vyliečila z rakoviny. Začínalo to s nou byť už vážnejšie a nič nepomáhalo, tak sa sama vrhla na pátranie. Skúšala kadečo, ale pomohlo jej až CBD. Mala tablety aj olej a asi po vyše polroku liečby sa z toho dostala. Teraz má uplne normálne výsledky a je zdravá. Brala to odtialto, ak by niekto chcel zdroj. http://rmcbd.eu/

  Odpovědět
 2. Dobrý den ,potřebovala bych poradit,kde sehnat kvalitní Fénixovy slzy,na rakovinu jater,zkoušíme vše,ale nedaří se

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět

Napiš komentář