Skutečný příběh Howarda Markse (aka Mr Nice), držitele diplomu z Oxfordu, který se stal hlavním dovozcem marihuany v šedesátých letech ve Velké Británi. Stal se také bojovníkem za legalizaci marihuany, díky čemuž se objevil i na kandidátce do parlamentu.

Podařilo se mi vyštrachat video o tomto hustém pánovy. Zde je v českém znění, tak si to užijte.

[youtube video_id=“asCt3NYAVLw“ width=“640″ height=“360″ ]

mr-nice-konpny-guruHoward Marks se narodil v r. 1945 v Kenfig Hill, welšské hornické vísce nedaleko Bridgendu. Prošel oxfordskou univerzitou a britskou tajnou službou a stal se „nejvzdělanějším drogovým magnátem všech dob“ (Daily Mirror). V r. 1996 napsal autobiografii s názvem Mr. Nice, která byla přeložena do několika jazyků a stala se mezinárodním bestsellerem. V r. 2001 vydal The Howard Marks Book of Dope Stories.

Mr-Nice-aka-Howard-MarksV r. 1997 Howard předvedl svá první živá vystoupení, která sklidila vynikající odezvu v národním tisku. Jeho dnes již legendární komediální show jednoho herce s názvem An Audience with Mr Nice dál vyprodává scény po celé Británii.
Howard Marks vlastní populární internetové stránky (www.mrnice.net), nahrávací studio (Bothered) a firmu zabývající se obchodem s konopnými semínky (Mr Nice Seed Bank). Každý měsíc přispívá do časopisu Loaded a má pravidelné rubriky v časopise Observer, Evening Standard, Time Out, GQ a Guardian, prostřednictvím kterých horlivě usiluje o legalizaci rekreačních drog.

V průběhu 80. let měl Howard Marks třiačtyřicet falešných jmen a osmdesát devět telefonních linek a vlastnil dvacet pět společností obchodujících po celém světě.
Na vrcholu kariéry pašoval více než třicetitunové zásilky marihuany a spolupracoval s různorodými organizacemi, k nimž patřila např. MI6, CIA, IRA či Mafia. V rámci celosvětové operace pořádané Drug Enforcement Agency byl zatčen a odsouzen k pětadvaceti letům ve věznici Terre Haute Penitentiary v Indianě.

Akce semena konopi Nuka Seeds

Komentuj