Ace seeds – Violeta | Feminizované semínka konopí

Prodej

Ace seeds – Violeta | Feminizované semínka konopí

Violeta je krásný indica-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž před dozráním získává intenzivně fialové a načervenalé zabarvení.

Tato konopná kráska má kompaktní vzrůst s robustní strukturou a její nádherné palice mají velmi zajímavé ovocné aroma, které připomíná vůni lesních plodů.

256 917 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Violeta je krásný indica-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž před dozráním získává intenzivně fialové a načervenalé zabarvení.

Tato konopná kráska má kompaktní vzrůst s robustní strukturou. Její nádherné palice mají velmi zajímavé ovocné aroma, které připomíná vůni lesních plodů.

Violeta vznikla křížením dvou fialově zbarvených odrůd: matka je Purple Malawi, velmi zvláštní africká sativa, která byla opylena elitním klonem Pákistan Chitral Kushe.

Tato parádní rostlina však není oblíbená jen pro svou krásu a úžasnou vůni. Obsahuje 12 – 17 % THC a navozuje výborně vyvážený efekt s příjemným a náladu-zlepšujícím účinkem.

Violeta je také velmi přizpůsobivá a dobře se pěstuje jak v teplém, tak i chladném podnebí.

Semínka konopí této konopné nádhery kvetou 8 až 9 týdnů a můžete je pěstovat jak venku, tak i v interiéru.

Pokud je vysadíte přímo na vaší zahrádce, budou připravena ke sklizni koncem září až začátkem října a ať už si je zasadíte venku či uvnitř, vyprodukují vám solidní výnosy.

Genetika: Purple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002

THC: 12 – 17 %
CBD: 0.05 %
CBG: 0.83 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (35 %), střední množství alfa pinenu (19 %), limonen (18 %), beta pinen (15 %) a menší množství trans ocimenu, linaloolu a beta myrcenu. Sesquiterpenes: polovina beta caryophyllenu, následuje 32 % guaiolu a 17 % alfa humelenu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Povznášející, Šťastný, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!