Ace Seed – Zamaldelica x Kali China | Feminizované semínka konopí

Zamaldelica x Kali China je jedna z nejlepších a nejkompletnějších lehce sativa-dominantních hybridů, které SeedBanka ACE Seeds kdy vypěstila. Je to totiž super-hybrid nové generace, který spojuje nespočet kvalitních vlastností v jediné rostlině.

312 1104 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zamaldelica x Kali China je jedna z nejlepších a nejkompletnějších lehce sativa-dominantních hybridů, které SeedBanka ACE Seeds kdy vypěstila. Je to totiž super-hybrid nové generace. Spojuje nespočet kvalitních vlastností v jediné rostlině.

Jak už napovídá její název, tato konopná holka vznikla přímím křížením odrůdy Zamaldelica Elite. Je sativa se skvělou pověstí, která je v posledních letech považována za jednu z nejlepších čistých sativ na světě. Tento elitní klon byl zkřížen s modelem Kali China čtvrté generace. Který patří mezi nejdokonalejší stabilizované hybridy díky vysoké kvalitě svých pryskyřičnatých palic, parádnímu efektu a prvotřídnímu terpenovému profilu.

Zamaldelica x Kali China se hodně podobá své matce Kali China: je kompaktní, velmi dobře zvládnutelná a také se velice snadno pěstuje v interiéru, i venku. Navíc kvete pouze 9 týdnů a má větší vitalitu i vynikající větvení. Její krásné a stylizované palice střední velikosti jsou velmi husté a silně pryskyřičnaté. Palice po řádném vysušení vytvářejí silný, elegantní a rafinovaný efekt prvotřídní kvality, který trvá nadprůměrně dlouho a mají také jeden z nejsložitějších a nejintenzivnějších terpenových profilů, jaký u konkurence hned tak nenajdete.

Tento parádní polyhybrid se složitým genetickým pozadím, který ve svých genech zahrnuje celkem 4 druhy sativ s přímo neuvěřitelnou reputací (Zamal, Malawi, Thai a Kali Mist) a exotickou indiku China Yunnan, bude váš nový zenit v pěstění těch nejkvalitnějších a nejúžasnějších hybridů. Nakupujte však rychle, jelikož semínka z této limitované edice budou k dispozici pouze do vyprodání zásob...

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Doba květu

Výnos sklizně

,

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Aktivní, Euforický, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!