Ace seeds – Zamaldelica | Feminizované semínka konopí

Zamaldelica je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem. Zamaldelica obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

312 1379 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Zamaldelica je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem.

Zamaldelica obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

Za tento parádní efekt si vysloužila mnoho pozitivních recenzí od milovníků sativ z celého světa.

Díky vynikající účinnosti, velmi vysokému obsahu THC a špičkovému efektu, nemá Zamaldelica mezi současnými sativami takřka žádnou konkurenci.

Tato středně vysoká sativa produkuje krásně husté palice s příjemně sladkou vůní, která připomíná mrkev, mango, pomeranč a pryskyřici.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že má jedinečný a neobvyklý genotyp s vysokou genetickou variabilitou, ačkoliv produkuje fenotypy s velmi podobnými vlastnostmi.

Semínka konopí odrůdy Zamaldelica kvetou 11 až 14 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Genetika: Zamal x Malawi/Thai

THC: 17 – 27 %
CBD: 0.4 %
CBG: 2 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (23 %) a beta myrcenu (22 %), následované malým množstvím beta-ocimenu, beta pinenu, limonenu a alfa pinenu se stopami linaloolu, delta 3 karenu, alfa terpinenu a gama terpinenu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllene, malé množství alfa-humelenu a stopy nerolidolu 2.

Hmotnost 0,0 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Kreativní, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!