Semena nejchutnější marihuany BubbleGum Fast

00 – BubbleGum Fast

BubbleGum Fast je výjimečně lahodná marihuana od SeedBanky 00 Seeds, která chutná jako jahodová žvýkačka. Tato vylepšená Fast verze se navíc vyznačuje krátkou dobou kvetení, takže si budete moci tuto konopnou lahůdku vychutnat dříve, a nebudete se již muset bát příchodu podzimních deštíků, protože v té době již budete mít vaši úrodu dávno sklizenou…

Původní BubbleGum vznikla vzájemným křížením těch nejsladších a nejaromatičtějších matečních rostlin z repertoáru SeedBanky 00 Seeds. Aby však vznikla odrůda BubbleGum Fast, museli tuhle lahodnou holku ještě zkřížit s odrůdou Ruderalis. Výsledkem je feminizovaný konopný hybrid, který roste rychle skoro jako automat (kvete pouze 40 až 50 dní), ale přitom je stále závislý na fotoperiodě, a má i prvotřídní výnos (až 1000 gramů konopí na jednu rostlinu při pěstování venku). Přesné genetické složení však pěstitelé z 00 Seeds pochopitelně drží v tajnosti.

BubbleGum Fast má stejně jako klasický BubbleGum vysoký obsah THC a zachovává si také svou lahodnou chuť a příjemně relaxační efekt. Tento efekt vám uvolní celé tělo, a zároveň stimuluje vaši mysl až na duševní úrovni. Navíc má i skvělý léčebný potenciál.

Tato konopná dobrůtka též produkuje dlouhé a silně pryskyřičné palice, které se skvěle hodí k výrobě těch nejkvalitnějších konopných extraktů. Samotná rostlina se snadno pěstuje, protože má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům, a umí se dobře přizpůsobit takřka všem pěstebním podmínkám. Proto ji také můžeme doporučit i začínajícím pěstitelům.

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 SeedsFeminizované3 kusy 453 
nabídka 00 SeedsFeminizované5 kusů 599 

Popis

BubbleGum

Genetika: Bubble Gum X Ruderalis

Doba květu: 40 až 50 dní

Kdy sklízet venku: začátkem září

Výška: 80 až 110 cm v interiéru / až 220 cm venku

Výnos v interiéru: 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 17 %

Relaxační efekt, ovocně jahodová chuť

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

,

THC

,

CBD

Léčivé konopí