Parádní semena konopí 00 Cheese

00 Cheese

Cheese od SeedBanky 00 Seeds vychází z legendární konopné genetiky UK Cheese, která patří do genetické rodiny skunk a vyznačuje se zejména silnou vůní vyzrálého sýra.

00 Cheese má o něco lepší výnos než původní verze, snadno se pěstuje, a také má silnější efekt. Z toho si můžete snadno odvodit, že vám toto skvělé konopíčko doma vydrží o mnoho déle, protože kromě většího výnosu vám navíc bude stačit menší množství marihuany k tomu, abyste si užili parádní efekt, na který jste zvyklí již z původního UK sýra. Tento efekt by se dal nejlépe popsat jako silný, uvolňující a navíc dlouhotrvající.

Tato šikovná rostlinka má silnou a hodně rozvětvenou strukturu, což znamená, že se skvěle hodí pro pěstění systémem SCROG. V interiéru vám vyroste do výšky kolem 110 cm a venku se umí vytáhnout 2 až 3 metry. V interiéru ji fáze kvetení potrvá přibližně 60 až 65 dní a venku ji budete moci sklízet v období od začátku do poloviny října. Celkově vzato je to tedy krásná a slušně výnosná holka, která vás za vaši péči odmění silným konopím s rafinovanou vůní zralého sýra.

Také je výborné, že 00 Cheese má nádherně husté palice, které jsou zcela pokryty silnou vrstvou pryskyřice, a které po řádném vysušení budou tvrdé jako kámen. Díky vysokému obsahu pryskyřice se skvěle hodí na výrobu konopných extraktů všeho druhu…

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 SeedsSamokvetoucí3 kusy 453 
spinner
nabídka 00 SeedsFeminizované5 kusů 599 
spinner
nabídka 00 SeedsFeminizované3 kusy 453 
spinner
nabídka 00 SeedsSamokvetoucí5 kusů 599 
spinner

Popis

00 Cheese

Genetika: UK Cheese

Doba kvetení: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Výška v interiéru: 80 až 110 cm

Venkovní výška: 2 až 3 m

 

00 Cheese Auto

Doba růstu: 65 až 70 dní od vyklíčení semen

Výnos: 400 až 450 gramů na metr čtvereční

Výška: 80 až 140 cm

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi