semena Auto Afghan Mass

00 – Auto Afghan Mass

Auto Afghan Mass je výborná samonakvétací odrůda od SeedBanky 00 Seeds, která se vyznačuje vysokou produkcí pryskyřice, slušným výnosem a parádním efektem se silně narkotickým účinkem.

Tato odrůda konopí má také nesporné využití v medicíně, zejména jako přírodní analgetikum. Též se perfektně hodí k výrobě FS (zázračné fénixovy slzy).

Auto Afghan Mass je indika-dominantní automat, který lze venku pěstovat od jara, skoro až do podzimu. Potřebuje totiž pouze 65 dní k tomu, aby se z vyklíčených semínek stala nádherně kompaktní rostlina, ze které v interiéru získáte až 450 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostou. Venku pak dokáže vyprodukovat 50 až 100 gramů marihuany na jednu rostlinu.

Tento parádní model má skvělou chuť a silně omamnou vůni, která v době květu prostoupí celým vaším domem, pokud nebudete mít v pěstební místnosti zabudován kvalitní uhlíkový filtr.

Je to vysoce kvalitní a snadno pěstitelná rostlina s vysokou účinností a skvělou chutí, která uspokojí i zkušené kuřáky..

 

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 Seeds5 kusůSamokvetoucí 609 
spinner
nabídka 00 Seeds3 kusySamokvetoucí 453 
spinner

Popis

00 – Auto Afghan Mass

Genetika: Auto Afghan Mass XXL

Doba růstu: 60 až 65 dní od vyklíčení semen

Výnos v interiéru: 350 až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 50 až 100 gramů na jednu rostlinu

Hmotnost 2 kg
Seed banka

Balení semen

,

Typ semínek

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí