Super dobrá semena konopí Advanced Amnesia

Advanced Amnesia

Téměř každá renomovaná SeedBanka si vytváří vlastní variantu legendární Amnesie a ani Advanced Seeds není výjimkou. Amnesia je totiž opravdu hvězdná genetika, která vás takřka nikdy nezklame. Ne nadarmo se o ni říká, že to je „Queen of Dutch Coffee Shops“ (Královna holanských kaváren) a toto úsloví je zcela ospravedlněné jejími výbornými růstovými vlastnostmi a skvělým efektem!

Amnesia od společnosti Advanced Seeds má všechny hlavní přednosti původní Amnesie a zábava s ní začíná již při jejím pěstování. Pěstuje se až směšně snadno, takže vám jistě nezpůsobí žádné potíže, dokonce i když nemáte s pěstováním konopí mnoho zkušeností. Její přirozená odolnost vůči škůdcům i plísním, spolu s působivou růstovou silou, vám vždy zaručí dobrou sklizeň.

Když ji budete pěstovat v interiéru, vyroste vám do výšky 70 – 150 cm. Amnesia velmi dobře reaguje na „FIMing i polevu“ a můžete ji pěstovat také ve stylu SoG. Díky tomu můžete maximalizovat své výnosy a dostat se na ohromujících 500 až 600 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku se pak Amnesia rozroste do opravdového konopného kolosu, který bude vysoký 250 až 350 cm (pokud ji necháte). Její doba květu sice není rekordní, ale stále krátká s pouhými 65 – 70 dny.

A konečně se dostáváme k tomu nejlepšímu. Advanced Amnesia obsahuje asi 18 % THC, což na první pohled nevypadá nějak extrémně. Nenechte se však oklamat!! Existuje dobrý důvod, proč tato rostlina dostala jméno Amnesia. Její extrémně silný efekt má totiž vysoce cerebrální a takřka šíleně euforický účinek, který se postupem času stane silně omamným.

Je to fantastický model, který určitě budete chtít sdílet s vašimi dobrými přáteli, protože je velice zábavný. Jen se nedivte, pokud vy, nebo vaši přátelé, budou příští den trpět „mírnou amnézií“ kvůli jejímu mocnému a dlouhotrvajícímu účinku 🙂

nabídka AdvancedFeminizované1 ks 220 
nabídka AdvancedFeminizované3 kusy 629 
nabídka AdvancedFeminizované10 kusů 1959 
nabídka AdvancedSamokvetoucí1 ks 220 
nabídka AdvancedSamokvetoucí3 kusy 459 
nabídka AdvancedSamokvetoucí10 kusů 1459 

Popis

Advanced Amnesia

Genetika: sativa-dominantníSemena marihuany Advanced

Doba květu uvnitř: 65 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výška uvnitř: 70 až 150 cm

Výška venku: 2,5 až 3,5 metru

Výnos: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 18 %

 

Advanced Auto Amnesia

Genetika: sativa-dominantní

Doba růstu: 70 až 80 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 60 až 90 cm

Výška venku: 90 až 150 cm

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 14 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

, ,

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi