Nová semena Ganji Advanced Auto Blue Diesel

Advanced Auto Blue Diesel

Advanced Auto Blue Diesel je chutný konopný hybrid, který kombinuje originální genetiku odrůdy Auto Blueberry s Auto Biodiesel Mass. Výsledkem tohoto křížení je vynikající a rychle rostoucí rostlina s dlouhotrvajícím efektem.

Tato konopná holka vám dodá přesně to, co od ní očekáváte a mnohem víc. V interiéru dosahuje výšky 60 až 90 cm a venku 90 až 140 cm. Na svou nízkou výšku je schopna vyprodukovat opravdu impozantní výnosy (400 až 500 gramů na metr čtvereční), přičemž bude připravena ke sklizni již za 55 až 65 dní od vyklíčení semen. Navíc má omamně sladké borůvkové aroma, které se mísí s dieselovými tóny.

Advanced Auto Blue Diesel obsahuje asi 16 % THC a má i relativně vysoký obsah CBD. Z tohoto důvodu se hodí nejen pro rekreační použití, ale jedná se i o skvělou léčivku. Má mimořádně chutnou borůvkovou příchuť a její efekt je velmi uvolňující, zejména při konzumaci většího množství. Její účinek dokáže výborně eliminovat veškerý stres a dobře zklidňuje svalové napětí.

Máte chuť na něco lahodného a nechce se vám čekat věčnost na sklizeň klasického konopí? Pak určitě zkuste Advanced Auto Blue Diesel.

nabídka AdvancedSamokvetoucí3 kusy 499 
nabídka AdvancedSamokvetoucí10 kusů 1535 
nabídka AdvancedSamokvetoucí1 ks 220 

Popis

Genetika: Auto Biodiesel Mass X Auto BlueberrySemena marihuany Advanced

Doba růstu: 55 až 65 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 60 až 90 cm

Výška venku: 90 až 140 cm

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 16 %

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí