Špičková semena konopí Advanced Auto Purple Diesel

Advanced Auto Purple Diesel

Semena samonakvétací marihuany Advanced Auto Purple Diesel jsou výtvorem výborné SeedBanky Advanced Seeds. Rostlinky, které z těchto semínek vyrostou, mají poutavé zabarvení doplněné plnou chutí a příjemně omamnou vůní.

Jak už jste asi poznali z jejího jména, Advanced Auto Purple Diesel je výsledkem křížení dvou mýtických genetik, Auto Blueberry a Auto Diesel.

Advanced Auto Purple Diesel je velmi snadno pěstitelná rostlina, která se dokonale hodí pro všechny druhy pěstebních médií. Je to typický hybrid s kompaktní velikostí a strukturou vánočního stromku. Při pěstění uvnitř může dosáhnout výšky 60 až 90 cm, zatímco venku může vyrůst až 150 cm. Také má velmi pryskyřičnaté palice, které krátce před sklizní získávají jasně fialové zabarvení a jsou velice aromatické.

Tato výborná konopná holka obsahuje až 16 % THC a vyvolává silný efekt s dobře vyrovnaným účinkem, který je ze začátku silně euforický, ale časem se stane příjemně uvolňujícím.

Advanced Auto Purple Diesel je chutná, silná a vysoce kvalitní marihuana s příchutí brusinek a motorové nafty, kterou vám vřele doporučujeme ochutnat.

nabídka AdvancedSamokvetoucí1 ks 220 
nabídka AdvancedSamokvetoucí3 kusy 499 
nabídka AdvancedSamokvetoucí10 kusů 1559 

Popis

Genetika: Auto Blueberry X Auto DieselSemena marihuany Advanced

Doba růstu: 60 až 65 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 60 až 90 cm

Výška venku: 100 až 150 cm

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 16 %

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi