Regulérní konopná semínka Advanced Black Apple Hitchcock

Advanced Black Apple Hitchcock

Advanced Black Apple Hitchcock je nová odrůda regulérního konopí ze speciální limitované edice SeedBanky Advanced Seeds.

Je to velice energický konopný hybrid s fialovým zabarvením a velmi silným psychoaktivním efektem. Dále má vynikající sladce ovocnou chuť a v interiéru kvete jen 50 až 60 dní (venkovní sklizeň bude připravena od 10. do 15. října).

Advanced Black Apple Hitchcock vznikl díky spolupráci konopných společností TH Seeds a Massive Creations, slavné americké SeedBanky, která za svou existenci vytvořila již mnoho renomovaných odrůd. Black Apple Hitchcock je pak kříženec dvou moderních amerických odrůd, Sour Apple IBL a Grape OG.

Tento konopný hybrid produkuje krásné rostliny, které se vyvíjejí podobně jako OG Kush. Má dobrou vegetativní vitalitu a velkou vizuální přitažlivost díky svému fialovému zabarvení.

Advanced Black Apple Hitchcock je relativně nízký a vytváří nádherné palice, zcela pokryté pryskyřicí. Psychoaktivní účinek má také velice silný a navíc vyniká i svým terpenovým profilem.

nabídka AdvancedRegulérní5 kusů 878 

Popis

Genetika: Sour Apple IBL X Grape OG (hybrid)Semena marihuany Advanced

Doba květu uvnitř: 50 až 60 dní

Kdy sklízet venku: do poloviny října

Výška uvnitř: 90 až 120 cm

Výška venku: 2 až 3 metry

Výnos: 400 až 450 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: vysoký

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí