Seménka trávy Advanced Critical Purple Kush

Advanced Critical Purple Kush

Advanced Critical Purple Kush je nádherné konopí, které vzniklo křížením slavné odrůdy Critical a Purple OG Kush, což vedlo ke vzniku vysoce výnosné, silné a chutné rostliny.

Tato konopná lady má podobnou růstovou strukturu jako OG Kush a je velmi vitální, což ji umožňuje snadné pěstění i při použití tréninkových technik SCROG či SOG. Dobře se také umí přizpůsobit všem pěstebním médiím, ať už jde o kokos, hydroponii, aero nebo klasickou hlínu.

Během fázi kvetení vytváří Advanced Critical Purple Kush krásně velké a husté palice, které jsou plné pryskyřice. Samotná doba kvetení v interiéru trvá pouhých 55 dní, přičemž dokáže vyprodukovat 550 až 600 gramů vysoce kvalitního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pěstované rostliny pak dokáží vyrůst do výšky 2 až 2,5 metru a vyprodukovat více než 600 gramů konopí na jednu rostlinu.

Advanced Critical Purple Kush také vyniká svou zemitou příchutí kávy, která se značně odlišuje od podobných hybridů z rodiny Critical. Navíc často získává na konci doby květu nádherné fialové zabarvení.

nabídka AdvancedFeminizované1 ks 220 
spinner
nabídka AdvancedFeminizované3 kusy 499 
spinner
nabídka AdvancedFeminizované10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: Critical X Purple OG Kush (hybrid)Semena marihuany Advanced

Doba květu uvnitř: 55 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výška uvnitř: 75 až 100 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 18 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí