Nová semínka kvalitního konopí Advanced Somango Glue

Advanced Somango Glue

Somango Glue od Advanced Seeds je špičkové konopí, které vychází z neuvěřitelně psychoaktivní a na THC bohaté odrůdy Gorilla Glue #4, která byla spojena s lahodným a vysoce výnosným Somangem.

Výsledkem je indika-dominantní rostlina s parádním výnosem, lahodnou chutí a vysokým obsahem THC (až 21 %). Advanced Somango Glue dorůstá v interiéru přibližně 90 cm a dokáže vyprodukovat až 550 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Při pěstování venku vyroste až 2,5 metru a bude připravena ke sklizni již koncem září.

Tato konopná holka také produkuje velmi husté a velké palice, jež jsou pokryté silnou vrstvou příjemně aromatické pryskyřice. Konečný produkt je proto ideální pro výrobu vlastních konopných extraktů nebo pro sušení a vytvrzování po dobu nejméně 2 měsíců, aby se co nejlépe využila jejich lahodná chuť a vůně.

Jak už tu bylo řečeno, Advanced Somango Glue výbornou chuť a parádní efekt. Chuť je lehce zemitá s příměsí borovice a v závislosti na fenotypu navíc chutná po citronu a motorové naftě. Efekt je dobře vyrovnaný a vyvolává zpočátku aktivní, energické a euforické účinky, které se postupem času mění na relaxační a lehce uvolňující.

Je to výnosné, chutné a silné konopí, které se navíc docela jednoduše pěstuje. Můžeme jen doporučit…

nabídka AdvancedFeminizované1 ks 220 
spinner
nabídka AdvancedFeminizované3 kusy 469 
spinner
nabídka AdvancedFeminizované10 kusů 1429 
spinner

Popis

Genetika: Gorilla Glue #4 X Somango (indika-dominantní)Semena marihuany Advanced

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: koncem září

Výška uvnitř: 70 až 90 cm

Výška venku: 2,1 až 2,5 metru

Výnos: 500 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 21 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí