AFGAN KUSH RYDER
afghan-kush-ryder-semena-konopi-2afghan-kush-ryder-semena-konopi-3afghan-kush-ryder-semena-konopi-4

AFGAN KUSH RYDER

Afghan Kush Ryder je hybrid mezi Afghan Kush a Ruderalis

Afghan Kush pochází z různých genetik rodu Kush a je to 100% indika. Původní předek této genetiky rostlin konopí pochází z oblasti severního Pákistánu, konkrétně v oblasti Hindu Kush hor.

Křížením s Ruderalis bylo docíleno toho, že tyto semena konopí jsou samonakvétací, což je pro mnohé výhoda při pěstování konopí. Tento kushík je vhodný pro pěstování uvnitř (indoor), ale i venku (outdoor). Rostlina dorůstá zhruba mezi 40-80cm do výšky, může se stát, že i více.

Efekt této genetiky konopí je velmi silný, je tak účinný, až by se dalo říci přímo odpalující. Také proto je tento model velmi vhodný pro léčebné použití, nebo pro výrobu těch nejlepších extraktů a fénixových slz.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusySamokvetoucí 759 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůSamokvetoucí 1594 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůSamokvetoucí 2457 
spinner

Popis

Chuť a aroma, jako jeho předchůdce, evokuje klasický požitek z Afghánské kvalitky. Vzhledem k tomu, že se jedná o samonakvétačku, tak odpadá starost o fotoperiodu. Samozřejmě tyto semínka konopí nebudeme sázet v zimě. Dobrým tipem pro tuto genetiku a vlastně pro hodně dalších je, že by jste měli semena sázet hned, jak bude venku pěkné teplé, nejlépe stabilní počasí, ideálně začátek června, ale můžete i dříve, ne však před tkzv. třech zmrzlých.

Pro pěstování uvnitř (indoor) je to pochopitelně jedno a doporučuje se 20 hodin světla a 4 hodiny bez.

World of seeds semínka

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC