AFGHAN KUSH seminka 1

Afghan Kush

Konopná semínka Afgan Kush pocházejí z pohoří Hindúkuš, jenž pokrývá půlku Afghánistánu a prochází hranicí mezi Pákistánem a Indií skoro až do Číny. Tento divoký a nádherný region vytvořil důležitou obchodní stezku mezi Středním východem, centrální Asií a Dálným východem. Starodávná tradice pěstování konopí se zde vytvářela po staletí. Tato konkrétní odrůda pochází z údolí řeky Darya Armu, která tvoří hranici mezi Tádžikistánem a Ukbekistanem, a je to takřka stoprocentní indika.

Afghan Kush je velice stabilní odrůda marihuany, jež pravděpodobně vznikla opakovaným zpětným křížením genetiky Kush, která v údolí řeky Darya Armu roste divoce a velmi blízko u sebe. Je to kompaktní a otužilá rostlina, která se snadno pěstuje a má velmi vysokou odolnost proti plísním. 

Tento výborný Afghánec obsahuje víc než 21 % THC a má velice silný relaxační efekt. Díky silnému efektu má tato rostlinka také vysokou léčebnou hodnotu a často se používá k tišení bolestí všeho druhu. O její vysoké kvalitě také svědčí fakt, že se umístila na druhém místě v soutěži PREMIO BEST THC – CANARIAS SECRET CUP 2015.

Pokud patříte mezi zkušenější pěstitele, můžete si zakoupit semínka Afghan Kushe v regulérní (nefeminizované) verzi, které sice rostou o pár dní déle, ale získáte z nich vyšší výnos při pěstění v interiéru i venku.

 

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 585 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1227 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1856 
spinner
nabídka World of Seeds10 kusůRegulérní 630 
spinner

Popis

Afghan Kush

Genetika: Afghan Hindu Kush (100% indika)

Doba květu: 40 až 50 dní

Výnos v interiéru: až 400 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 450 až 550 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 21,6 %

 

Afghan Kush Regular

Genetika: Afghan Hindu Kush (100% indika)

Doba květu: 45 až 55 dní

Výnos v interiéru: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 600 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 21,6 %

 

World of seeds semínka

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

,

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Ocenění

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška