AFGAN KUSH X SKUNK seminka 1

Afghan Kush x Skunk

Báječná konopná semínka Afghan Kush x Skunk vznikla křížením dvou legendárních odrůd, o kterých si nyní něco málo povíme.

Afghan Kush je 100% indika z pohoří Hindúkuš, jenž pokrývá půlku Afghánistánu a prochází hranicí mezi Pákistánem a Indií skoro až do Číny. Tento divoký a nádherný region vytvořil důležitou obchodní stezku mezi Středním východem, centrální Asií a Dálným východem. Starodávná tradice pěstování konopí se zde vytvářela po staletí.

Mýtický Skunk #1 byl zase první skutečný konopný hybrid, který obsahoval afghánskou, mexickou a kolumbijskou genetiku a měl na svou dobu tak nezvykle silný efekt, že se jeho jméno stalo synonymem, jenž se používá do dnes a označuje takřka jakékoli konopí s opravdu silným účinkem.

Afghan Kush x Skunk je špičkový indika-dominantní hybrid, který má vysoký obsah THC a kromě svého brutálně silného efektu je vysoce ceněný i pro své léčivé vlastnosti a výborný výnos.

Tato úžasně bujná rostlinka může při dostatku slunečního světla vyrůst až 2 metry, dobře se pěstuje a má přímo brutální výtěžnost (v interiéru až 500 gramů na metr čtvereční, a venku dokonce až 900 gramů na jednu rostlinu). Také produkuje nádherně husté palice se silnou vrstvou pryskyřice, které mají po řádném vysušení příchuť ušlechtilého dřeva a při spalování vyvolávají příjemně euforický efekt, jenž navozuje pocit štěstí a radosti.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 578 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1186 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1821 
spinner

Popis

World of seeds semínkaAfghan Kush x Skunk

Genetika: Afghan Kush X Skunk (100% indika)

Doba květu: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos v interiéru: až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 900 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 19 %

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

,

Akce RQS konopi