Skvělá semínka konopí Afghani Gold

Afghani Gold

Afghani Gold od Seedbanky Spliff Seeds je z 90% indica a dominantní konopná odrůda, která se vyznačuje vysokým obsahem THC, dobrou léčivou hodnotou a snadným pěstěním.

silné aroma, které nejvíce připomíná vůni haše, skvělou zemitou chuť s náznaky ovoce a silný efekt s až narkotickým účinkem.

Pyšní se také vysokou léčebnou hodnotou. Pomůže vám navodit dlouhý a klidný spánek, utlumí bolesti i svalové křeče a skvěle pomáhá při nevolnosti.

Mezi další přednosti této skvělé rostliny určitě patří také to, že je vysoce tolerantní k zavlažování a hnojení. Díky tomu se velmi snadno pěstuje a je vhodná i pro začínající pěstitele.

Semínka konopí Afghani Gold můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou 8 až 9 týdnů a dorůstají výšky až 2,5 metru. Jejich výnos v interiéru se pohybuje od 400 do 500 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud je vysadíte venku, vyprodukují vám až 450 gramů skvělého konopí na jednu rostlinu.

 

Genetika: Afghani #1 x Skunk no.1

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 399 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 629 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD