Nejprodávanější semínka marihuany AMG, Amnesia Mac Ganja

AMG

AMG, celým jménem Amnesia Mac Ganja, je opravdu špičková odrůda konopí, která vyhrála v konopných soutěžích hned čtyřikrát po sobě.

Tato sativa a dominantní bohyně je uctívána pro svůj velmi vysoký obsah THC a parádní efekt, který vaši mysl osvobodí od okovů reality a zaručeně zapudí veškeré negativní myšlenky, které vás mohou tížit.

Amnesia Mac Ganja vás od prvního až do posledního hitu zavalí velmi příjemnými vlny euforie, až se budete cítit, jako by vaše vědomí opustilo tělo. Mysl se vám zcela uvolní a bude cestovat nadzvukovou rychlostí po kosmických dálnicích.

AMG je výtvorem samotného „Ganja Mena“ a pokud o ni pochybujete a říkáte si „jak může mít tato zelená bohyně tak velký úspěch“, stačí se podívat na všechny vítězné poháry, které získala v letech 2014, 2015, 2016 a 2017. Skuteční šampióni totiž zůstávají na vrcholu několik let po sobě.

Amnesia Mac Ganja je jedna z nejpopulárnějších odrůd konopí v holandských kavárnách z dobrého důvodu.

Kromě svého parádního efektu se také může pochlubit skvělou kořeněnou příchutí s nádechem bylinného čaje, která vyvolala nostalgické reakce i u mnoha konopných znalců.

Semínka konopí AMG se dobře pěstují a kvetou 10 až 11 týdnů. V našem klimatu se pro delší dobu kvetení dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Dorůstají průměrné výšky 80 až 120 cm a dokáží vyprodukovat 450 – 500 gramů perfektního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 859 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 1299 
spinner

Popis

Genetika: Amnesia x Mexican Haze

 

 

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Ocenění

Léčivé konopí