Amnesia Ryder

Amnesia Auto (také nazývaná Amnesia Ryder) obsahuje geny hned několika velmi silných konopných rostlin, jako například Skunk, Cinderella 99, Jack Herer a Thai. Kluci ze SeedBanky World of Seeds totiž berou svou práci docela vážně a snaží se pro vás vytvořit jen to nejlepší…

Tato úžasná samonakvétačka je sativa-dominantní a je to na ní poznat již na první pohled. Dorůstá totiž výšky kolem 120 cm (někdy i více) při pěstování venku i uvnitř a produkuje na automat opravdu pozoruhodné výnosy. V optimálních podmínkách vám v interiéru vynese 450 až 550 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a při pěstování venku se můžete těšit až na 200 gramů z jediné rostliny! Amnesia Auto navíc produkuje husté a velice pryskyřičnaté palice, má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům a bude připravena ke sklizni za pouhých 60 až 70 dní od vyklíčení semen!

Amnesia Auto má příjemnou citrusovou vůni a komplexní chuť, kterou je kvůli široké škále genetiky, jež byla pro tento hybrid použita, poměrně těžké popsat. Najdete v ní jemné náznaky příchutí odvozené od Skunku, Jacka Herera i Thai.

Samotný efekt má Amnesia naštěstí mnohem přímočařejší. Navozuje v zásadě intenzivní, povznášející a energický účinek, který si okamžitě zamilují všichni příznivci sativ. Navíc je vhodná i pro léčebné použití.

Amnesia Auto je celkově vzato velmi dobrá volba pro netrpělivé a náročné pěstitele, kteří hledají rychle rostoucí konopná semínka, jenž svou kvalitou i výnosem mohou konkurovat klasickému feminizovanému konopí.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusySamokvetoucí 759 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůSamokvetoucí 1573 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůSamokvetoucí 2422 
spinner

Popis

World of seeds semínkaAmnesia Ryder

Genetika: Skunk X Cinderella X Jack Herer X Thai Ruderalis (sativa)

Doba růstu: 60 až 70 dní od vyklíčení semen

Výnos (v interiéru): 450 až 550 gramů na metr čtvereční

Výnos (venku): až 200 gramů na jednu rostlinu

 

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

,

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

,