semena parádní marihuany Amnesia Mac Ganja

Amnesia Mac Ganja

Amnesia Mac Ganja je velmi oblíbené konopí díky svému extrémně silnému účinku a sladké bylinné příchuti. Je to pravděpodobně jeden z nejslavnějších a nejsilnějších druhů Haze na světě. Semínka této jedinečné konopné odrůdy od SeedBanky Kera Seeds se již dříve prodávala v regulérní verzi, ale nyní vám je konečně můžeme nabídnout i ve feminizované podobě.

Amnesia Mac Ganja je z 80 % sativa a 20 % indica a vyvinul ji sám mistr “the Ganja Man”. Vznikla křížením původní Amnesie s mexickým Haze a o její vysoké kvalitě nasvědčuje také fakt, že vyhrála jednu z nejpopulárnějších konopných soutěží nizozemských kaváren (HL Cup 2014 & 2015).

Tato špičková sativa kvete 10 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dá efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dorůstá výšky 80 až 120 cm. Co se týče obtížnosti, je to trochu citlivější rostlina, takže od vás bude vyžadovat o něco více pozornosti. Tím se však nenechte odradit, protože tento model za to rozhodně stojí.

Amnesia Mac Ganja má sladkou a bylinnou vůni Haze a opravdu výbornou chuť. Ganja Man je skutečný Haze fanatik, který ví, co dělá. Když budete toto konopí kouřit, rychle si všimnete jejího velice silného efektu. Váš svět se otočí vzhůru nohama díky ohromujícímu, téměř až halucinogennímu účinku a vaše chuťové pohárky se naplní parádně kořeněnou a sladkou příchutí. Žádný jiný druh konopí vás neuvolní tak, jako tento. Z lékařského hlediska se Amnesia Mac Ganja nejčastěji používá k zahnání stresu, bolestí a úzkostí.

nabídka KeraFeminizované1 kus 185 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 499 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 729 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1349 

Popis

Genetika: Amnesia x Mexican Haze

Doba květu: 10 až 11 týdnů

Obsah THC: 22 %

Unikátní vlastnosti:

  • Extrémně silný efekt
  • Halucinogenní účinek

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění