Silná semínka Ganji Amnesia XL

Amnesia XL

Amnesia je špičková odrůda marihuany, která jistě patří mezi nejznámější sativy na světě. Proslavila se zejména svým parádně energizujícím účinkem a vynikající vůní.

Amnesia XL od Divine Seeds byla speciálně vyšlechtěna z původní odrůdy Amnesia Haze za účelem zkrácení doby květu a navýšení výnosu. Výsledkem je lehce indika-dominantní hybrid, který kvete stejně rychle jako klasická indika. Také je o něco robustnější a umí se dobře přizpůsobit méně teplým klimatickým podmínkám.

Toto výborné konopí lze snadno pěstovat uvnitř i venku, v půdě i substrátu a nezalekne se ani hydroponických systémů, skleníků nebo balkonů. Také má řidší olistění než klasická Amnesia a o něco vyšší je i její průměrný výnos. Pro nejlepší výnos ji však musíte podrobit některé tréninkové metodě (ScroG, LST, supercropping, topping či FIM).

Amnesia XL má velice intenzivní a příjemně omamnou vůni, která není vůbec štiplavá. Obsahuje až 25 % THC a stejně jako původní Amnesia má velice silný efekt s euforickým a příjemně povznášejícím účinkem. Proto je také přímo parádní na večírky nebo výlety do přírody. Můžete ji kouřit kdykoli během dne a pokud se vypravíte na romantické rande, určitě si ji nezapomeňte vzít s sebou 🙂

nabídka Divine SeedsFeminizované3 kusy 409 
nabídka Divine SeedsFeminizované6 Kusů 809 
nabídka Divine SeedsFeminizované9 kusů 1199 

Popis

Původ: Divine seeds semena konopíAfghánistán

Genetika: 45% sativa / 55% indica

Doba květu: 62 až 65 dní

Obsah THC: 25 %

Výnos: 700 až 900 gramů na metr čtvereční

Výška: 180 až 250 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí