amnesia-xxl-autoflowering-growmart

Amnesia XXL Auto

Semena marihuany Amnesia XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou konopí s převahou sativy, která je výsledkem křížení odrůd Original Amnesia a Original Amnesia Autoflowering. Plodem je vysoce kvalitní semeno marihuany, které velmi přívětivě vítají milovníci sativy a s nímž lze dosáhnout rychlé, bohaté a kvalitní úrody.

Toto semeno marihuany je samonakvétací verzí Original Amnesia. Je to nádherná rostlina konopí středního vzrůstu, robustní, jednoduchá na pěstování, s krátkou dobou kvetení a dobrou produkcí těžkých kompaktních palic pokrytých pryskyřicí. Amnesia XXL Auto od Dinafem je odrůda marihuany, u níž se dosahuje rychlé a hojné úrody v interiéru a různých úrovní sklizně v exteriéru v témže roce, pokud to dovoluje fotoperioda v dané oblasti.

Při pěstování semen marihuany Amnesia XXL Autoflowering se doporučuje přimíchat k zemině asi 30 % kokosu, aby se zlepšilo její okysličení a urychlily různé probíhající procesy asimilace a přeměny. Chcete-li zvýšit aromatické a chuťové vlastnosti konečného produktu, doporučuje se rostlinu mírně hnojit.

Její vůně a chuť jsou výrazné a komplexní, s jasnými tóny citronu, odrůdy Haze, kadidla a borovice. Její účinek je silný, spíše cerebrální než fyzický a dlouho přetrvává. Je to ideální odrůda marihuany ke sdílení příjemných chvil s přáteli.

Genotyp: Original Amnesia x Original Amnesia Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 669 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1079 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2099 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Akce RQS konopi