AMNESIA seminka 1

Amnesia

Vývoj konopné odrůdy Amnesia začal již v době, kdy se pěstitelům ze SeedBanky World of Seeds poprvé dostaly do rukou první klony z Thajska, jenž byly vyhlášené svým citrusovým aroma. Po několika více či méně úspěšných pokusech se borci z World of Seeds rozhodli spojit thajskou odrůdu Ko Chang s geny vynikajícího Skunku, které jsou zodpovědné za krásně husté palice a vysoké výnosy. K výslednému hybridu nakonec ještě přidali geny odrůd Cinderella 99 a Jack Herer, čímž vznikl sativa-dominantní hybrid s extrémně silným efektem. Efekt tohoto hybridu je tak silný, že při nadměrném dávkování může způsobit výpadky krátkodobé paměti, a proto také byl tento model trefně pojmenován Amnesia.

Amnesia má lepší výnosy než původní thajské odrůdy a také o něco rychleji kvete. V interiéru květe přibližně 60 až 70 dní a je schopná vyprodukovat 400 až 500 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku pěstované rostliny pak budou připraveny ke sklizni v průběhu října a mohou vám vynést až 750 gramů konopí z jediné rostliny. Amnesia se poměrně snadno pěstuje a má střední odolnost proti plísním i škůdcům.

Amnesia má komplexní ovocnou chuť s kořeněnými tóny, která trochu připomíná Haze. Obsahuje až 20 % THC a má i nadprůměrný podíl CBD. Je to pravděpodobně nejpopulárnější komerčně dostupná sativa, jejíž vysoká kvalita byla oceněna druhým místem v konopné soutěži INDOOR – LA BELLA FLOR 2009 MALAGA. 

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 632 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1299 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1897 
spinner

Popis

World of seeds semínkaAmnesia

Genetika: (Ko Chang X Skunk) X (Cinderella 99 / Jack Herer)

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: až 20 %

Výnos v interiéru: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 375 až 750 gramů na jednu rostlinu

Kdy sklízet venku: začátkem října

Efekt: extrémně silný a dlouhotrvající

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Ocenění

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

,

Léčivé konopí

Akce RQS konopi