Extrémní semena konopí Amnesiac

Amnesiac

Amnesiac je sativa a dominantní konopná odrůda od SeedBanky Spliff Seeds s vysokým obsahem THC a extrémně silným účinkem.

Má opravdu velice silný efekt s extrémně psychoaktivním a uvolňujícím účinkem.

Také má vysokou léčebnou hodnotu: dokáže výborně utlumit bolesti všeho druhu, zažene úzkost i stres, pomáhá při nevolnostech a zlepšuje chuť k jídlu.

Amnesiac plodí krasně husté, kompaktní a těžké palice, jaké byste spíše čekali od indik. Jinak to je ale typická sativa, která v interiéru dorůstá výšky přibližně 1,6 metru.

Tato výjimečná semínka konopí kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze v interiéru. V ideálních podmínkách dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: (Amnesia x Neville’s Haze) x Super Silver Haze

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 709 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi