Extrémní semena konopí Amnesiac
extremni-semena-konopi-Amnesiac-4extremni-semena-konopi-Amnesiac-3extremni-semena-konopi-Amnesiac-2

Amnesiac

Amnesiac je sativa a dominantní konopná odrůda od SeedBanky Spliff Seeds s vysokým obsahem THC a extrémně silným účinkem.

Má opravdu velice silný efekt s extrémně psychoaktivním a uvolňujícím účinkem.

Také má vysokou léčebnou hodnotu: dokáže výborně utlumit bolesti všeho druhu, zažene úzkost i stres, pomáhá při nevolnostech a zlepšuje chuť k jídlu.

Amnesiac plodí krasně husté, kompaktní a těžké palice, jaké byste spíše čekali od indik. Jinak to je ale typická sativa, která v interiéru dorůstá výšky přibližně 1,6 metru.

Tato výjimečná semínka konopí kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze v interiéru. V ideálních podmínkách dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: (Amnesia x Neville’s Haze) x Super Silver Haze

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
spinner
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 709 
spinner

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD