Nová semena Ganji Auto #1

Auto #1

Při vytváření samonakvétací odrůdy Auto #1 chtěli pěstitelé ze SeedBanky Auto Seeds vytvořit ideální konopí, které by si ponechalo veškeré výhody původního Lowrideru a přitom mělo vyšší výnos a lepší chuť.

Auto #1 je indica-dominantní rostlina, která dorůstá výšky 50 až 75 cm a obsahuje až 15 % THC. Navíc má velmi nízkou úroveň zápachu, což z ní dělá velice diskrétní rostlinu.

Je mnohem energičtější a má lepší chuť než klasický Lowryder. Její pěstování je považováno za velmi snadné, téměř až spolehlivé. Díky své nízké výšce je ideální pro pěstění na balkónech, terasách nebo na jiných místech s omezeným prostorem. Navíc bude dobře prosperovat i v chladnějším klimatu za předpokladu, že bude mít dostatek světla.

Auto #1 je klasické konopí s lahodnou chutí a příjemně zemitou vůní. Při jejím kouření ucítíte na patře lehkou příchuť borovice.

Je to vynikající model, který můžeme díky středně vysokému obsahu THC doporučit i méně zkušeným kuřákům.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 467  327 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 699  489 
spinner

Popis

Doba květu: 60 – 70 dní od vyklíčení semen

Výnos: 350 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí