Semínka konopí s perfektní chutí - Auto Cheese NL
seminka-konopi-s-perfektni-chuti-auto-cheese-nl-4seminka-konopi-s-perfektni-chuti-auto-cheese-nl-3seminka-konopi-s-perfektni-chuti-auto-cheese-nl-2

Auto Cheese NL

Auto Cheese NL je velmi lahodná odrůda samonakvétacího konopí od špičkové SeedBanky Ministry of Cannabis, která vznikla křížením skvěle chutnající odrůdy Cheese Auto s chutí zralého sýra a samonakvétací genetikou legendárního Norhern Lights.

Výsledkem je indica-dominantní rostlina, která rychle kvete, má výraznou chuť a jejíž rozkvět není nezávislý na světelném cyklu.

Auto Cheese NL produkuje velké a kompaktní palice s vysokým obsahem pryskyřice, které obsahují až 16 % THC.

skvělou chuť i vůni, která výborně kombinuje příchuť zralého sýra se zemitým pozadím Northern Lightu a navozuje velmi jemný efekt s relaxačním účinkem, který výborně zlepšuje náladu.

Také zvyšuje kreativitu a navozuje příjemný pocit pohody a štěstí.

Auto Cheese NL se navíc snadno pěstuje a má vysokou odolnost vůči plísním a škůdcům, která pochází z linie Northern Lights.

Je to prostě výjimečný model, který dokáže svou chutí a kvalitou překvapit i zkušené pěstitele!

Samonakvétací semínka konopí odrůdy Auto Cheese NL budou připravena ke sklizni za pouhých 65 – 67 dní od vyklíčení a můžete je snadno pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dokáží vyprodukovat až 110 gramů velmi chutného konopí na jednu rostlinu a pokud si je zasadíte venku, můžete se těšit až na 220 gramů konopí z jediné rostliny.

nabídka Ministry of CannabisSamokvetoucí2 kusy 399 
spinner
nabídka Ministry of CannabisSamokvetoucí5 kusů 799 
spinner

Popis

Semena marihuany ministry of cannabis - Značkové semínka konopí

Genetika: Auto Cheese x Auto Northern Lights

Obsah THC: 16 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí