Levná semena pikantního konopí Auto Chemdog

Auto Chemdog

Auto Chemdog je moderní samonakvétací konopí, které nepochybně patří mezi nejsilnější odrůdy z katalogu SeedBanky Auto Seeds.

Tato elitní semínka konopí vznikla z původního klonu odrůdy Chemdog, jenž byla křížena s vynikající genetikou Auto #1. Snadno se pěstují a jsou vhodná i pro nezkušené pěstitele.

Auto Chemdog vám za pouhých 60 až 65 dní od vyklíčení semen vyprodukuje špičkovou indica-dominantní rostlinu nízkého vzrůstu, která se bude ideálně hodit do vašich pěstebních stanů nebo tam, kde je omezený růstový prostor.

Přestože je Auto Chemdog indica-dominantní, její velice silný efekt je výborně vyvážený. Začíná rychle nastupujícím cerebrálním účinkem, který se postupně rozplývá do dlouhotrvajícího, tělo-uvolňujícího stavu, který je opravdu velice příjemný. Díky vysokému obsahu THC (až 21 %) navozuje přímo bezkonkurenční narkotický účinek, který dokáže skvěle uvolnit i ty nejzkušenější kuřáky a také je vysoce účinný při léčbě nespavosti.

Největší devizou modelu Auto Chemdog je jeho extrémní síla a výrazná chuť. Jeho komplexní a velice pikantní chuť s citrusovým pozadím ho staví do pozice nejexkluzivnější odrůdy od Auto Seeds.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 683 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899 
spinner

Popis

Genetika: Auto #1 x Original Chemdog

Doba květu: 60 až 65 dní od vyklíčení semen

Výnos: 280 až 350 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 21 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí