Výborná samonakvétací semena konopí Auto Malawi x NL

Auto Malawi x NL

Představujeme vám první 100% samonakvétací odrůdu konopí od SeedBanky Ace Seeds: Auto Malawi x Northern Lights.

Tento špičkový hybrid vyniká velmi intenzivním růstem, přímo obrovskou hlavní colou a vysokou produktivitou, která překvapí i ty nejzkušenější pěstitele.

Auto Malawi x NL produkuje 3 hlavní fenotypy.

První fenotyp připomíná spíše klasickou indicu, dozrává za pouhých 8 – 9 týdnů od vyklíčení a produkuje průměrné výnosy.

Druhý fenotyp, který je podle našeho názoru nejzajímavější, produkuje silné rostliny s vyváženými vlastnostmi pravého hybridu, kvete asi 9 týdnů a produkuje vysoké výtěžky. Má též velmi složitý terpénový profil a produkuje velmi mnoho pryskyřice.

Třetí a poslední fenotyp se vyvíjí téměř jako čistá sativa a kvete asi 10 týdnů. Připomíná africké fenotypy sativ, které se u velké většiny „automatů“ ukazují jen poměrně vzácně.

Auto Malawi x NL  komplexní aroma a navozuje velmi příjemný efekt, který má tři dobře diferencované fáze: začíná senzorickým efektem, který zostřuje vnímání, poté přijde na řadu stav myšlenkového zasnění a nakonec se dostaví příjemný, narkotický a uvolňující účinek.

Semínka konopí odrůdy Auto Malawi x NL můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a produkují lehce až vysoce nadprůměrné výnosy.

nabídka AceSamokvetoucí1 ks 256 
spinner
nabídka AceSamokvetoucí3 kusy 699 
spinner
nabídka AceSamokvetoucí5 kusů 1099 
spinner

Popis

Genetika: Old Killer Malawi x autoflowering Northern Lights

THC: 10 – 15 %
CBD: 0.05 %
CBG: 0 – 0.2 %

Terpénový profil: zatím nebyl analizován.

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí