Prodej levných semen konopných rostlin Auto NL

Auto NL

Northern Light je pravděpodobně nejvýznamnější odrůda konopí na světě, jelikož z ní vzniklo přímo nespočetné množství moderních konopných odrůd. Původní Northern Light vznikla ve Spojených státech, odkud byla posléze převezena do Nizozemska, kde byla ještě značně vylepšena.

Samonakvétací konopná odrůda Auto Northern Light od SeedBanky Female Seeds (dále jen Auto NL) se vyznačuje krátkou dobou kvetení, velmi solidním výnosem a nenáročným pěstováním, takže se hodí i pro začínající pěstitele.

Je to jedna z nejlepších samonakvétaček, s jakými se můžete setkat, protože se posledních 20 let neustále vylepšuje. kratší dobu květu, tenčí listy (což vedlo ke zvýšení výnosu v systémech SOG), ale přitom to je stále ta konopná kráska, která vás ohromí nejen svými krásnými palicemi, které vypadají díky vysoké produkci pryskyřice, jako by byly z cukru, ale i svou excelentní vůní a chutí.

Auto NL má silně zemitou příchuť s nádechem máty a navozuje velmi silný a příjemný efekt s klasickým indica účinkem, který je dlouhotrvající, takže vás hned tak z pohovky nepustí.

Jak už tu bylo řečeno, Auto NL má velmi energetický růst, takže se z jeho sklizně můžete těšit již za 11 – 12 týdnů od vyklíčení. Produkuje překrásné palice, které jsou zcela potaženy bílými krystaly a dorůstá do výšky 40 – 80 cm. Prokazuje skvělé výsledky v interiéru i venku a dobře se ji daří i ve zhoršených klimatických podmínkách. Také je to ideální model pro pěstění systémem SOG.

Pokud si u nás zakoupíte tato špičková konopná semínka, určitě vás nezklamou.

nabídka Female SeedsSamokvetoucí4 kusy 550 
spinner
nabídka Female SeedsSamokvetoucí10 kusů 1273 
spinner

Popis

Genetika: Northern Light x Lowryder

 

Female Seeds semena marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí