Konopné osivo - Auto Sweet Dwarf

Auto Sweet Dwarf

Hledáte kompaktní konopnou odrůdu, která se vám v pohodě vleze i do toho nejmenšího pěstebního stanu či skříně? Pak zkuste trpasličí samonakvétací odrůdu Auto Sweet Dwarf od Advanced Seeds.

Auto Sweet Dwarf je výborná samonakvétačka, která není závislá na fotoperiodě, a proto bude připravena ke sklizní již za 60 až 70 dní od vyklíčení semen. Dorůstá výšky jen 50 až 100 cm, takže se výborně hodí pro pěstitele s omezeným pěstebním prostorem, nebo pro pěstění takzvaným „partyzánským“ stylem ve volné přírodě, kde nízký vzrůst rostliny pomáhá zabránit jejímu odhalení. Přes svůj nízký vzrůst jde o slušně výnosnou marihuanu, která v interiéru dokáže vyprodukovat 300 až 400 gramů vysoce kvalitního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Tato indika-dominantní rostlina má navíc velmi intenzivní sladkou příchuť a příjemný, středně silný efekt s převážně relaxačním účinkem. Skvěle vám zvedne náladu, příjemně uvolní vaši mysl i tělo a můžete ji užívat kdykoliv během dne či noci. Je to ideální samonakvétačka pro vnitřní i venkovní pěstování, která se snadno pěstuje a má dobrou odolnost vůči chladu i nemocem.

nabídka AdvancedFeminizované10 kusů 1999 
spinner

Popis

Auto Sweet Dwarf

Genetika: samokvetoucíSemena marihuany Advanced

Doba růstu: 60 až 70 dní od vyklíčení semen

Výška: 50 až 100 cm

Výnos: 300 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 12 %

Lahodná chuť, uvolňující efekt.

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí