parádní samonakvétací konopná semínka White Russian #1

Autoflowering White Russian #1

Autoflowering White Russian #1 jsou indika dominantní samonakvétací konopná semínka, jejichž kvalita i chuť vás dokáže příjemně překvapit.

Tato rostlina dorůstá výšky 70 – 90 cm. Hlavními faktory pro velikost výšky jejího vzrůstu je kvalita světla a velikost květináče.

Vřele vám doporučujeme, abyste tato semínka zasadili přímo do květináče, ve kterém bude růst až do sklizně a nepřesazovali ji, jako se to standardně dělá s normálními konopnými semínky.

Semínka Autoflowering White Russian #1 zatím nejsou plně stabilizována. Může se stát, že některé rostliny budou mít o něco nižší výnos než klasické samonakvétací odrůdy, ale podle dosavadních zkušeností našich pěstitelů se většina rostlin pěstuje bez problémů a produkují pěkné kompaktní palice, jež jsou pokryty silnou vrstvou překrásných trichomů s průměrným výnosem.

Společnost Serious Seeds se kvůli skvěle uspokojivé chuti a síle White Russiana #1 rozhodla dát tato semínka do prodeje již nyní a doufají, že se v brzké době podaří tuto skvělou odrůdu plně stabilizovat.

Její vegetační fáze i doba květu je také extrémně rychlá, marihuanu můžete začít sklízet již za 70 – 75 dnů od vyklíčení.

Při pěstění venku si ale dejte pozor na vlhké počasí. Někteří Holandští pěstitelé měli problémy s plísní, pokud byla rostlina dlouhodobě vystavena nepříznivému počasí.

 

 

nabídka Serious Seeds6 KusůSamokvetoucí 1515 
spinner

Popis

Serious Seeds semena konopí nejznámějších odrůd
semena konopí Serious Seeds

Serious Seeds – Holandská Seedbanka, která patří mezi totální špičku, co se týká kvality odrůd konopí.

 

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška