Semínka nejchutnějšího konopí Banana Bomb

Banana Bomb

Co se týče síly při dopadu, jen málo co se vyrovná odrůdě Banana Bomb, takže se radši rychle někam schovejte, protože tato banánová bomba právě přilétá…

Aby byla nová odrůda konopí úspěšná, nestačí, že bude jen extra silná. Musí být také výnosná i chutná a tato žhavá novinka splňuje všechny předpoklady k tomu, aby se stala novým hitem.

Banana Bomb je indica-dominantní rostlina, která vznikla křížením konopného šampióna THC Bomb s vybraným klonem lahodné odrůdy Banana Kush. Toto skvělé konopí dosahuje většinou středně vysokého vzrůstu, ale jsou i případy, kdy při pěstování venku dosáhla výšky tří metrů. Produkuje velmi vysoké výnosy a mohutné palice s vysokým obsahem pryskyřice, které mají skutečně zvláštní aroma. Sladká vůně tropických banánů se bude vznášet ve vzduchu hned od začátku fáze kvetení, ale postupem času se začne objevovat i kořeněnější vůně, připomínající „klasický Kush“.

Banana Bomb je velice silné konopí, které zpravidla obsahuje více než 20 % THC. Vyvolává velice silný efekt s příjemně uklidňujícím a uvolňujícím účinkem, který vás však nemusí okamžitě odporoučet na gauč, ale umožní vám užít si krátké procházky nebo provádět nenáročné domácí práce.

Je to prostě pravá banánová mňamka s vysokým výnosem a sílou explodující výbušniny!

bomb-seeds-logo

nabídka BombFeminizované5 kusů 989 
spinner
nabídka BombFeminizované10 kusů 1799 
spinner

Popis

Genetika: THC Bomb x Banana Kush

Doba květu: 7 až 9 týdnů

Výnos: 500 až 600 g na metr čtvereční

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi