Banana Krumble

Banana Krumble

Banana Krumble je žhavá novinka ze SeedBanky GreenHouse Seeds, která kombinuje bohatou chuť zralých banánů s velmi silným efektem, jenž vás na několik hodin zaručeně odrovná…

K vytvoření odrůdy Banana Krumble si kluci z GreenHouse Seeds vybrali prověřený Banana Punch, jenž zkřížili s legendární odrůdou OG Kush. Výsledkem je pozoruhodný, Indika-dominantní hybrid s lahodnou chutí a obří silou. Tato konopná holka roste zpočátku jako typická Indika s nízkým vzrůstem a tlustými listy. Teprve v pozdní vegetační fázi se začne postupně protahovat, až nakonec dosáhne výšky 170 až 200 cm. Rostlina má střední až vysoké nároky na hnojení a za vaši péči se vám nakonec odmění velkým množstvím krásně hustých palic. Také je dobré podpírat její větve v době květu, aby se zabránilo jejich lámáni kvůli značné váze obřích palic. Banana Krumble vám totiž umí vyprodukovat až 500 gramů marihuany na jednu rostlinu a její doba kvetení v interiéru je 56 až 63 dní. Venku pak dokvétá již koncem září.

Banana Krumble je lahodné konopí s příchutí přezrálého banánu, skořice a motorové nafty, jenž se velmi příjemně kouří. Stačí pár pořádných hitů a rychle pocítíte, jak se vám tělem šíří hluboce relaxační pocit. Je to skvělý model k uvolnění a relaxaci na konci dne, nebo pokud si chcete jen tak odpočinout u filmu.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 899 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2299 
spinner

Popis

Banana Krumble

Genetika: Banana Punch x OG Kush (70 % Indika/30% Sativa)

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: vysoký

Výnos: 500 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD