Semena konopí od Barneys Farm - Cheese

Barneys Farm Cheese

Cheese od SeedBanky Barneys Farm vychází z původní odrůdy UK Cheese, jež vznikla v komunitě starých squatterů žijících severně od Londýna již v 80. letech minulého století.

Sýr (Cheese) je vysoce výnosný a snadno pěstitelný konopný hybrid, jenž se stal téměř okamžitě po svém uvedení hitem po celé Anglii a později i po celém světě. Má totiž unikátní vůni zralého sýra a produkuje až neuvěřitelné množství bočních větví, jež jsou obsypané krásně lesklými sýrovými lahůdkami. I méně zkušení pěstitelé budou schopni v interiéru sklízet 500 až 600 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a opravdovým expertům vynese tato konopná dáma více než 1 kilogram na jednu rostlinu. A to vše po pouhých osmi týdnech kvetení!

Díky senzačnímu efektu odrůdy Cheese se budete cítit jako ve snu. Vyvolává totiž velice příjemně vyvážený účinek, který je euforický i uvolňující a skvěle se hodí do společnosti. Díky tomuto modelu se vám každý všední den bude zdát o něco zářivější. Dejte si však pozor na dávkování, protože je velmi silný a mohl by nezkušené kuřáky poslat přímo na trestnou lavici (do nejbližší postele či pohovky).

Je to ideální volba pro ostřílené kuřáky.

nabídka Barneys FarmFeminizované3 kusy 774 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované5 kusů 1167 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované10 kusů 2147 
spinner

Popis

Cheese

Genetika: Skunk #1 X Afghani

Doba kvetení: 56 až 63 dní

Kdy sklízet venku: v první polovině října

Výnos v interiéru: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 600 až 1000 gramů na jednu rostlinu

Příchuť: zrající sýr, ovocná, ořechová, skunk

Efekt: vyvážený, cerebrální, euforický, relaxační

 

 

barneys-farm-growshop-growmart

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí