Nejlepší semena konopí s chutí sýra Big Buddha Cheese

Big Buddha Cheese

Big Buddha Cheese je vítěz 19. ročníku High Times Cannabis Cupu v kategorii „Nejlepší indica-dominantní semena marihuany“.

Tato špičková rostlina původem z Velké Británie se díky své výjimečné chuti, která připomíná pikantní zrající sýr, rychle proslavila po celém světě a získala nespočet ocenění v konopných soutěžích.

SeedBanka Big Budha Seeds začala prodávat svou odrůdu Cheese (v roce 2002) zprvu jen ve Velké Británii a pouze v regulérní verzi. Posléze však chtěli zjistit, jak by jejich Cheese obstál, kdyby byl porovnán s nejlepším konopím prodávaným ve vyhlášených konopných kavárnách v Amsterdamu, a proto se v roce 2005 přihlásili na 18. ročník Cannabis Cupu.

No…do té doby v Amsterdamu nikdo o odrůdě „Big Buddha Cheese“ nikdy neslyšel, a proto se pěstitelé z Big Buddha Seeds ujistili, že všechny nejlepší kavárny v Amsterdamu získají dostatečné zásoby jejich konopí, aby ho mohli nabízet svým zákazníkům z celého světa. Následující rok (2006) byl pro SeedBanku Big Buddha Seeds průlomovým rokem, protože byla korunována oceněním pro celkově nejlepšího pěstitele v 19. ročníku High Times Cannabis Cupu. Jejich Big Buddha Cheese získal první cenu v kategorii „Nejlepší indica-dominantní semena marihuany“ a odrůda Blue Cheese získala skvělé třetí místo v kategorii „Nejlepší sativa“.

Speciální okamžik však nastal na jevišti, když Arjan, slavný pěstitel a zakladatel SeedBanky Green House Seeds, oznámil světovému publiku, že pomůže Big Buddha Seeds feminizovat jejich semínka Cheese, což byl v té době náročný a ještě experimentální proces.

Semena marihuany Big Buddha Cheese, které jsou dnes k dispozici, patří mezi ta nejčistší semínka Cheese ve známém vesmíru. Jsou to jediná semínka, která mají stejnou genetiku, jež byla použita v původních semenech Big Buddha Cheese 1. generace a obsahují genetické růstové markery DNA Afghani, skvělou vůni OG Skunku a 100% chuť čistého sýra!

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 
spinner
nabídka Big BuddhaSamokvetoucí5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaSamokvetoucí10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: BIG BUDDHA CHEESE x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

100% indica

Kvetení: 7 až 9 týdnů

Efekt: silný, čistý, dlouhotrvající

Vůně: skunk, old school

Chuť: zrající sýr, pikantní, ovocná

Výnos na jednu rostlinu: uvnitř 100+ gramů / venku 500+ gramů

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění