Semínka vysoké Ganji Big Demon Auto

Big Demon Auto

Big Demon Auto od Divine Seeds je lehce sativa-dominantní hybrid s vysokým obsahem THC (21 – 23 %) a opravdu mimořádnou silou. Geneticky pochází částečně z Nizozemska a částečně z údolí Chuy, kde po staletí roste velice mocná marihuana.

Tato samonakvétací rostlina však nevyniká jen svou silou. Při pěstění venku z ní totiž můžete získat až 120 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu, zatímco v interiéru vám vyprodukuje až 800 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. A nejlepší na tom všem je, že na tyto nádherné výnosy budete muset čekat jen 9 týdnů od vyklíčení semínek. Big Demon Auto navíc snadno zvládnou i začínající pěstitelé.

V době kvetení vydává Big Demon Auto omamnou citrusovou vůni a jeho palicím dominují jasně oranžové tyčinky, které dodávají této konopné holce exotický vzhled, za který se rozhodně nemusí stydět. Její chuti pak dominují také převážně citrusové tóny.

Big Demon Auto má dobře vyrovnaný efekt, který vyvolává relaxační a zároveň povznášející účinek. Je to perfektní model pro odpočinek v noci nebo pro odreagování ve dne.

nabídka Divine SeedsSamokvetoucí3 kusy 409 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí6 Kusů 808 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí9 kusů 1189 

Popis

Původ: Divine seeds semena konopíKanada/Kazachstán

Genetika: 60% sativa / 40% indica

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 21 – 23 %

Výnos: až 800 gramů na metr čtvereční

Výška: 120 až 130 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi