kvalitní semínka Black Bomb
kvalitní-semínka-Black-Bomb-1kvalitní-semínka-Black-Bomb-2kvalitní-semínka-Black-Bomb-4kvalitní-semínka-Black-Bomb-5kvalitní-semínka-Black-Bomb-6kvalitní-semínka-Black-Bomb-3

Black Bomb

Tato kvalitní konopná semínka Black Bomb jsou výsledkem křížení slavné Black Dominy a Tropimanga.

Black Bomb jde dobře pěstovat jak indooor, tak i outdoor, je velmi produktivní a mnoho pěstitelů ji doporučuje také pro výrobu extrakcí.

Je to stabilní a homogenní odrůda. Má velmi robustní a kompaktní vzrůst s malým větvením a jeho nízká struktura je ideální pro SOG pěstební techniku.

V době květu si rostlina vytváří tlustou vrstvu pryskyřice, která jako závoj pokrývá její nádherné palice. Tato rostlina je velmi jednoduchá na pěstování a odolná vůči škůdcům a chorobám, dokud se vlhkost vzduchu udržuje na optimální úrovni (pozor na plísně).

Toto konopí má silnou a intenzivní zemitou chuť se sladkými tóny na patře. Její konzumace je skutečný požitek, obzvlášť pokud ji kouříte vaporizérem .

Jedna z nejokázalejších kvalit Black Bomby je její efekt, který je ideální pro relaxaci na konci dne a můžeme ji doporučit každému, kdo hledá kvalitní konopí se sedativními účinky.

Tato konopná odrůda získala pěknou třetí cenu v konopné soutěži MFA ssociation Cannabis Cup 2012.

nabídka Philosopher1 kusFeminizované 225 
nabídka Philosopher3 kusyFeminizované 635 
nabídka Philosopher5 kusůFeminizované 990 

Popis

https://youtu.be/tAkce5vFmLE

Semena marihuany od banky Philospher

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Ocenění