Semena dobrého konopí Critical Ryder

Blackskull CriticalRyder

Blackskull CriticalRyder je výborné samonakvétací konopí, které vychází z legendární genetiky Critical Mass, jež se proslavila velmi vysokým výnosem.

Je to výborně vyvážený konopný hybrid, který voní jako skunk a dokáže naplnit celou vaši pěstební místnost silně štiplavou vůní. Blackskull CriticalRyder dorůstá o něco vyšší výšky než průměrný automat, má štíhlé listy, podlouhlé palice a produkuje nadprůměrné výnosy.

Blackskull CriticalRyder bude připraven ke sklizni přibližně za 10 týdnů od vyklíčení semen a zkušenému pěstiteli může vyprodukovat tak výborné sklizně, že se dají srovnávat s výnosy klasického feminizovaného konopí (až 500 gramů na metr čtvereční).

Jeho palice jsou tvrdé jako kámen, snadno se upravují a jejich vůně po vysušení vám připomene ty nejlepší kavárny v Amsterdamu.

Blackskull CriticalRyder je prostě výborný automat s parádním výnosem a nezklame vás ani svou kvalitu!

nabídka Black SkullSamokvetoucí3 kusy 399 
nabídka Black SkullSamokvetoucí5 kusů 539 
nabídka Black SkullSamokvetoucí10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Skull Ryder X Critical Mass

Obsah THC: 10 – 15 %

Doba růstu: 60 až 70 dní od vyklíčení

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi