Semínka konopí výnosný automat BlackSkull Diesel-Matic

BlackSkull Diesel-Matic

Samonakvétačka BlackSkull Diesel-Matic je výborným křížencem super rychlého automatu Skull Ryder a mnohonásobného vítěze konopných pohárů New York City Diesel.

Výsledkem je silný indica-dominantní konopný hybrid, který vydává úžasnou vůni motorové nafty a má neuvěřitelnou kořenitou a ovocnou chuť.

BlackSkull Diesel-Matic je rychle rostoucí automat, který můžete sklízet již za 60 až 70 dní od vyklíčení semen a který bude od od začátku vykazovat až neuvěřitelnou růstovou sílu.

Většina fenotypů odrůdy BlackSkull Diesel-Matic bude produkovat mnoho vedlejších větví, které budou zprvu vypadat hubeně, ale brzy se vyplní četnými lesknoucími palicemi. Schopnost produkovat tolik větví z ní dělá vynikajícího kandidáta pro pěstění systémem SOG, ve kterém mohou výnosy snadno dosáhnout až devadesátí gramů na jednu rostlinu.

Vůně, která vychází z těchto rostlin, naplní vaši pěstební místnost směsicí kořenitých a ovocných tónů, které se spojí do skutečně štiplavé vůně. Co se efektu týče, ten je poměrně narkotický, ale nezpůsobuje totální „couch-lock“ a umožňuje svému uživateli zůstat aktivní.

nabídka Black SkullSamokvetoucí3 kusy 399 
nabídka Black SkullSamokvetoucí5 kusů 539 
nabídka Black SkullSamokvetoucí10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: SkullRyder X N.Y.C.D (New York City Diesel)

Obsah THC: 10 – 15 %

Doba růstu: 60 – 70 dní od vyklíčení semen

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí