Semeno konopí BlackSkull Jack Herer

BlackSkull Jack Herer

BlackSkull Jack Herer je sativa-dominantní odrůda marihuany, jež byla pojmenována po slavném konopném aktivistovi Jacku Hererovi. Toto konopí bylo vytvořeno křížením hybridního Haze s legendární odrůdou Northern Lights #5 a Shiva skunkem. Cílem bylo vytvořit špičkovou sativu s krátkou dobou květu a vysokým výnosem.

Výsledek předčil všechna očekávání a Jack Herer se stal nejpopulárnějším konopným modelem na světě.

Konopná semínka odrůdy BlackSkull Jack Herer prošla pečlivým výběrovým procesem, při kterém se pěstitelé z Black Skull Seeds zaměřili na ještě rychlejší kvetení. Výsledkem je vysoce kvalitní odrůda konopí, která potřebuje k dokončení fáze květu pouze 8 týdnů.

BlackSkull Jack Herer má pižmové aroma se zemitými tóny a díky vysokému obsahu THC (až 23 %) vyvolává silný cerebrální efekt, který výborně pozvedne náladu, zažene stres a nechá vás zapomenout na veškeré starosti.

Z léčebného hlediska se často využívá k léčbě roztroušené sklerózy, tlumí bolesti a zahání deprese.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Haze X Northern Lights #5 X Shiva Skunk

Obsah THC: 18 – 23 %

Doba květu: 50 – 60 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí