Semena dobrého konopí BlackSkull Jack-Matic

BlackSkull Jack-Matic

Samonakvétací BlackSkull Jack-Matic je sativa-dominantní konopný hybrid, jenž vznikl křížením odrůdy SkullRyder a Jack Herer.

Kvůli genetice Jacka Herera mají semínka odrůdy BlackSkull Jack-Matic o něco delší dobu růstu (70 až 80 dní), ale zato se vám odmění elegantními a poměrně vysokými rostlinami, které mají na automat nezvykle vysoký obsah THC (15 – 20 %).

Díky tomu má BlackSkull Jack-Matic dlouhotrvající a silný efekt s cerebrálním účinkem, který vám zvedne náladu stejně dobře, jako klasická sativa.

BlackSkull Jack-Matic produkuje mnoho hustých a velice pryskyřičnatých palic, které mají po řádném vysušení velmi lahodnou citrusovou chuť s podtóny koření a borovice.

Výtěžky z této samonakvétací krásky jsou sice jen průměrné (asi jen 60 gramů na rostlinu), ale za to se snadno pěstuje a kvalita jejího konečného produktu je na špičkové úrovni.

Vřele doporučujeme všem pěstitelům konopí, kteří do své sbírky hledají něco netradičního…

nabídka Black SkullSamokvetoucí3 kusy 399 
nabídka Black SkullSamokvetoucí5 kusů 539 
nabídka Black SkullSamokvetoucí10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: SkullRyder X Jack Herer

Obsah THC: 15 – 20 %

Doba růstu: 70 – 80 dní od vyklíčení semen

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi