blue-amnesia-xxl-autoflowering-growmart

Blue Amnesia XXL Auto

Semena marihuany Blue Amnesia XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou marihuany typu Sativa/Indica/Ruderalis, která je plodem křížení odrůd Original Amnesia Autoflowering a Auto Blueberry. Jedná se o vynikající odrůdu marihuany, se kterou lze v krátkém čase bez komplikací dosáhnout kvalitní sklizně.

Je to samonakvétací semeno konopí, které díky svému mistrovskému rodokmenu projevuje úžasnou vyváženost na všech úrovních. Tato elegantní, statná rostlina marihuany středního vzrůstu s krátkými internodii se snadno pěstuje, kvete krátkou dobu a produkuje dlouhé a kompaktní palice pokryté pryskyřicí. U jedinců této samonakvétací odrůdy třetí generace je pozorována dobrá stabilita.

Rostlina marihuany Blue Amnesia XXL Auto se zbarvuje do nádherných purpurově fialových odstínů, pokud je v noci vystavena o 10 °C nižší teplotě oproti denním teplotám. Semeno Blue Amnesia XXL Autoflowering je vhodné zasadit v polovině května, aby se využilo intenzivního světla a fotoperiody v tomto období. Přídavkem 30 % kokosu ke směsi zeminy lze napomáhat k lepšímu okysličení půdy a urychlení různých procesů látkové výměny.

Rostlina marihuany Blue Amnesia XXL Autoflowering se vyznačuje intenzivní vůní a chutí s jemnými tóny lesních plodů a černého pepře. Její dlouhotrvající účinek je silný, fyzický i duševní. Je ideální odrůdou marihuany pro vedení živých rozhovorů s přáteli.

Genotyp: Original Amnesia Auto x Blueberry Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 529 
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 859 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 1659 
Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Akce RQS konopi