Kvalitní semínka lahodného konopí Blue Berry

Blue Berry

Blue Berry od SeedBanky Spliff Seeds je indica a dominantní konopná rostlina s vysokým obsahem THC, skvělým výnosem a dobrou léčebnou hodnotou.

Má velmi příjemnou ovocnou vůni a lahodně sladkou chuť, která připomíná borůvky.

Díky vysokému obsahu THC ma silný, tělo-uvolňující účinek a často se používá k léčbě nespavostí, zažívacích potíží, emočních problémů, nevolností, průjmů, menstruačních křečí, fibromyalgie a bolestí.

Blue Berry je poměrně nízká, robustní a podsaditá rostlina, která produkuje těžké kompaktní palice. Nevyžaduje příliš mnoho živin a kvete přibližně 8 týdnů.

Tato výtečná semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, přičemž v interiéru dorůstají výšky 50 až 80 cm a jejich výnos se pohybuje mezi 450 až 550 gramy na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Při pěstění venku mohou dosáhnout výšky 150 až 200 cm a jejich výnos, který činí přibližně 600 gramů na jednu rostlinu, můžete očekávat koncem září.

 

Genetika: (Chocolate Thai x Afghani #1 x Highland Oaxaca) x NL Special

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 449 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 759 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 399 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD