Semena marihuany - novinka - Blue Dream Sherbet

Blue Dream Sherbet

Už jste slyšeli o úspěchu odrůd Blue Dream a Sunset Sherbet? A představte si, jaký model by asi vznikl, kdyby se tyto špičkové konopné odrůdy zkřížily.

No a přesně takto přemýšleli pěstitelé ze SeedBanky Growers Choice, když vytvářeli svůj nový konopný hybrid Blue Dream Sherbet.

Blue Dream Sherbet má opravdu výbornou a sladce ovocnou chuť, která vznikla dokonalou kombinací obou jeho rodičů. Na patře vám po ní zůstane pocit, jako byste právě ochutnali perfektní ovocnou zmrzlinu, až na to, že tuto zmrzku můžete kouřit.

A to není ani zdaleka vše! Tato konopná holka vám navíc vyroste přes dva metry, pokud ji budete pěstovat venku a vyprodukuje až 800 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu. Také se vám nádherně zabarví, pokud bude vystavena nízkým teplotám před koncem fáze kvetení. Celkem existují tři různé fenotypy: modrá, růžová a bílá.

Blue Dream Sherbet se navíc snadno pěstuje a má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům. Dobře snáší výkyvy teplot, ale pokud chcete tu nejvyšší možnou kvalitu, doporučujeme ji pěstovat v teplotně stabilním prostředí.

nabídka Growers ChoiceFeminizované5 kusů 1039 

Popis

Genetika: Blue Dream X Sunset Sherbet (60% sativa, 40% indica)

Doba květu uvnitř: 8 až 9 týdnů

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos (vnitřní): 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Výška (vnitřní): 105 – 135 cm

Výnos (venkovní): 600 až 800 gramů na jednu rostlinu

Výška (venkovní): 180 – 220 cm

Obsah THC: 21 %

Odolnost vůči plísni: vysoká

Growers Choice semínka konopí - semena marihuany

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí